قهرمانان فوتبال محلات فاتحان لیگ شیراز کد خبر : 2229 | تاریخ خبر:1397/02/29 | 11:28 AM

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،سال گذشته مسابقاتی تحت عنوان فوتبال محلات توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در نقاط مختلف شیراز برگزار شد و در پایان به تیم های برتر مجوز حضور در لیگ های فوتبال شیراز در دسته اول و دسته دوم داده شد ،این مسابقات  با شرکت 38 تیم انجام شد .

مسابقات لیگ شیراز از 24 بهمن ماه سال 96 آغاز شد و تیم ها در دو گروه هفت تیمی با هم به رقابت پرداختند .در این مسابقات تیم های اول هر گروه  برای رسیدن به لیگ برتر شیراز با تیم های دوم گروه دیگر مسابقه دادند تا چهره دو تیم صعود کننده به لیگ برتر شیراز مشخص شود . تیم ایمان سبز(شهید وردی زاده )که قهرمان مسابقات محلات شده بود در این بازی ها نیز به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کرد و با تیم  شهید حدادی تیم دوم گروه  مقابل دیدار نیمه نهایی را برگزار کرد.شهید حدادی نیز توانسته بود در جام محلات شیراز به مقام سوم برسد .

گفتنی است این دو تیم از شهرک مهدی آباد(کتس بس) در مسابقات حاضر شده بودند و دربی محله ای شیراز را به لیگ شیراز کشانده بودند تا ورزشگاه شسهید دستغیب مملو از جمعیت شود .بازی دو تیم در وقت قانونی به تساوی دو بر دو  رسیدند تا تکلیف قهرمان در ضربات پنالتی مشخص شود .تیم ایمان سبز در نهایت بازی فینال را با نتیجه 5 بر 3 برد و به لیگ برتر شیراز راه یافت.

در دیگر بازی پلی اف لیگ دسته اول شیراز تیم رضایی برابر ماهان به پیروزی رسید و لیگ‌برتری شد ،رحمان موسایی سرمربی تیم رضایی در این بازی ها بود.

بیژن غلامی مدیر عامل ،صمد غریبی سرپرست و مجبد مهدوی یار سرمربی تیم ایمان سبز در این بازی ها بود.
برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها