بازی های المپیک جوانان 2018 – بوینس آیرس شعار المپیک انتخاب شد؛ «آینده را احساس کن» کد خبر : 2221 | تاریخ خبر:1397/02/25 | 8:45 AM

شعار بازی‌های المپیک تابستانی جوانان 2018 بوینس آیرس انتخاب شد.به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،"آینده را احساس کن" به عنوان شعار بازی‌های المپیک تابستانی جوانان 2018 بوینس آیرس انتخاب شد.

این شعار حاوی پیامی است مبتنی بر پررنگ کردن امید برای 3998 ورزشکار شرکت کننده در اولین دوره از مسابقاتی که برابری جنسیتی در آن رعایت شده و نمونه هایی از شور و اشتیاق همزیستی و اتحاد در تنوع فرهنگی و نژادی و همچنین سرمنشاء الهام بخشی برای خلق دنیایی بهتر از طریق ورزش است.
برابری جنسیتی کلید اصلی موضوع بازیهای المپیک تابستانی 2018 جوانان در بوینس آیرس است.
مقرر شده در این دوره از بازیها 1999 ورزشکار زن و 1999 ورزشکار مرد از 6 تا 18 اکتبر با یکدیگر به رقابت بپردازند.
جراردو ورتین رییس تیم میزبانی بازیها بوینس آیرس 2018 درباره انتخاب این شعار گفت: «ورزشکاران جوان در بوینس آیرس به رقابت می پردازند و سفیران ارزش های المپیک از جمله احترام، دوستی و برتری خواهند بود.»
او در ادامه گفت: «آنها می توانند الهام بخش دیگر نوجوانان و جوانان در سرتاسر دنیا باشند. تلاش آنها و اینکه سرمشقی برای دیگران باشند نشان دهنده تمام آن چیزی است که جنبش المپیک به آن توجه دارد.»
بازی های بوینس آیرس اولین دوره از رقابتهای المپیک جوانان است که در آن تعداد ورزشکاران زن و مرد برابر است.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها