2 نقره و 2 برنز کاراته کاهای جوان پسر در آسیا /نوید محمدی نقره ای شد کد خبر : 2218 | تاریخ خبر:1397/02/23 | 3:40 PM

با 2 نقره و 2 برنز پرونده کاراته کاهای جوان پسر در هفدهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا بسته شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ، در پایان پیکارهای رده سنی جوانان هفدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا در اوکیناوای ژاپن تیم ملی کشورمان در بخش پسران به 2 نقره توسط نوید محمدی و ابوالفضل میرزایی و 2 برنز توسط علیرضا فرجی و علیرضا حیدری دست یافت.

در وزن ۶۸- کیلوگرم، ابوالفضل میرزایی در اولین دیدار پس ازتساوی صفر بر صفر مقابل چانی هورن از کامبوج با رای داور برنده تاتامی شد در دومین دیدار ۴ بر 3 یودا دی از اندونزی را شکست داد. سپس ابوالفضل میرزایی ۹ بر صفر اویو نورلانبک از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و در نیمه نهایی موفق شد 5 بر صفر تک لیونگ از ماکائو را مغلوب کند و فینالیست شود. او در فینال مقابل منصور باتیرگالی از قزاقستان نتیجه را واگذار کرد. در این دیدار حریف قزاقستانی با استفاده از قانون سنشو پس از کسب نتیجه 5 بر 5 برنده میدان شد.

در وزن 76+ کیلوگرم، نوید محمدی کاراته کای شیرازی  ابتدا ۳ بر 2 علی اسماعیل از اردن را برد. سپس با نتیجه 8 بر صفر پاندیتا جی ال از سریلانکا را مغلوب کرد و در ادامه ۶ بر صفر شاخژوجان بویموخامدوف از ازبکستان را شکست داد.
محمدی در مبارزه فینال مقابل عمر الازمی از عربستان 5 بر یک مغلوب شد و مدال نقره را بر گردن آویخت.

در وزن ۵۵-کیلوگرم، علیرضا حیدری در مبارزه نخست پس از تساوی ۲ بر 2 مقابل للی شی از چین در هانتی برنده میدان شد. در ادامه 2 بر صفر از ارسیال محمد از اندونزی شکست خورد تا در جدول شانس مجدد به مبارزاتش ادامه دهد.
او در این گروه ابتدا ۳ بر 2دراو پاندی از هند را برد و در دیدار رده بندی پس از تساوی 3 بر 3 مقابل بیرجای شریتشای از نپال با رای داور برنده تاتامی شد و صاحب مدال برنز این وزن گردید.

در وزن ۶۱- کیلوگرم، علیرضا فرجی ۲ بر صفر محمد الاسیری از عربستان را با شکست بدرقه کرد. در ادامه 4 بر یک مقابل عبدالله حمد از اردن باخت تا به گروه شانس مجدد راه یابد.
او در این گروه ابتدا ۸ بر صفر یائو چو از چین تایپه را شکست داد و در ادامه ۳ بر 2حلیم آرلندی از اندونزی را برد و مدال برنز را از آن خود کرد.

در وزن ۷۶- کیلوگرم، حسین کابلی ابتدا موفق شد ۷ بر 5 پرابو بارات از مالزی را شکست دهد. سپس 4 بر یک مغلوب عاریف فادیلا از اندونزی شد و با شکست کاراته کا اندونزیایی در مرحله بعد، کابلی هم از دور رقابتها کنار رفت.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها