کدام کشتی‌گیران صاحب دوبنده تیم ملی شدند؟/5 نماینده در تیم ملی کشتی فرنگی و بدون نماینده در کشتی آزاد سهم شیراز و فارس ! کد خبر : 2215 | تاریخ خبر:1397/02/22 | 2:56 PM


رده بندی و نتایج کامل مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی اعلام شد.

به گزارش"روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز "، مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و رقابت های جهانی 2018 مجارستان روزهای 19 تا 21 اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.


این مسابقات که با استقبال گسترده ای از سوی علاقه مندان به کشتی مواجه شده بود و البته غایبانی هم داشت، عصر دیروز با معرفی برترین ها به پایان رسید که شیرازی ها را صاحب 5 نماینده در تیم ملی کشتی فرنگی کرد ،هر چند در کشتی ازاد فارس نماینده ای در تیم ملی نخواهد داشت .


رقابت ها در ۱۰ وزن کشتی آزاد و ۱۰ وزن کشتی فرنگی برگزار شد که ۶ وزن المپیکی باید در بازی های آسیایی حاضر شوند. البته مهرماه سال جاری همه اوزان در رقابت های جهانی ۲۰۱۸ در مجارستان برگزار خواهد شد.


با اینکه انتخابی معیار اصلی تصاحب دوبنده تیم ملی است، باید دید شورای فنی تیم های ملی و همچنین کادرفنی ۲ تیم چه تصمیمی در قبال نفرات اعزامی به بازی های آسیایی و مسابقات جهانی خواهند گرفت.


رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

 

  • کشتی آزاد:


57 کیلوگرم: 1- رضا اطری (مازندران) 2- مهران رضا زاده (مازندران) 3- فرهاد جلایی (تهران) 4- نادر حاج اقا نیا (کرمان)
61 کیلوگرم: 1- باقر یخکشی (مازندران) 2- محمد رمضان پور (مازندران) 3- ایمان صادقی (مازندران) 4- محمد نامجومطلق (گیلان)
65 کیلوگرم: 1- حسن مرادقلی (تهران) 2- مهران نصیری (مازندران) 3- یونس امامی (تهران)
70 کیلوگرم: 1- نیما اشقاقی (مازندران) 2- محمدرضا سرگو (البرز) 3- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی)
74 کیلوگرم: 1- مصطفی حسین خانی (تهران) 2- سعید داداش پور (تهران) 3- مسعود کمروند (مرکزی) 4- حامد رشیدی (کرمانشاه)
79 کیلوگرم: 1- امید حسن تبار (مازندران) 2- علیرضا قاسمی (تهران) 3- محمد زارعی (توابع تهران) 4- محمد متقی نیا (خراسان رضوی) 5- عزت اله اکبری (مازندران)
86 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- کامران قاسم پور (مازندران) 3- احمد بذری (مازندران) 4- علیرضا کریمی (همدان)
92 کیلوگرم: 1- علیرضا کریمی (البرز) 2- رضا بیات (تهران) 3- ارشک محبی (کرمانشاه) 4- علی ابراهیمی (خراسان رضوی) 5- مهدی هدایتی (مازندران)
97 کیلوگرم: 1- علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 2- مجتبی گلیج (مازندران) 3- دانیال شریعتی نیا (همدان) 4- حسین رمضانیان (مازندران)
125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 2- یداله محبی (کرمانشاه) 3- جعفر شمس ناتری (گیلان)

 

  • کشتی فرنگی:

 

55 کیلوگرم: 1- رضا خدری (البرز) 2- رامین باستانی (تهران) 3- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 4- امین مرادخانی (آذربایجان غربی)
60 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی (خوزستان) 2- محمد فقیری (توابع تهران) 3- رضا عباسی (البرز) 4- بهروز ملکی (خوزستان)
63 کیلوگرم: 1- محسن حاجی پور (مازندران) 2- محمد نوربخش (تهران) 3- سامان عبدولی (خوزستان) 4- میثم دلخانی (فارس) 5- ایمان داودی (فارس)
67 کیلوگرم: 1- محمدرضا گرایی (فارس) 2- حامد تاب (خوزستان) 3- حسین اسدی (خوزستان) 4- کرامت عبدولی (خوزستان) 5- امین سوری (خوزستان)
72 کیلوگرم: 1- علی ارسلان (مازندران) 2- فرشاد بلفکه (لرستان) 3- امین کاویانی نژاد (خوزستان) 4- اصغر عالی محمدی (خوزستان) 5- برومند اصلان (مرکزی) مجید خلیلی (قزوین)
77 کیلوگرم: 1- پژمان پشتام (تهران) 2- محمدعلی گرایی (فارس) 3- رسول گرمسیری (خوزستان) 4- سیاوش دوستداریان (لرستان)
82 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان (البرز) 2- کیوان رضایی (فارس) 3- مهدی ابراهیمی (قم) 4- ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جنوبی)
87 کیلوگرم: 1- حسین نوری (البرز) 2- مهدی فلاح (تهران) 3- مهدی بالی (مازندران) 4- علی قیطاسی (قم)
97 کیلوگرم: 1- علی اکبر حیدری (قم) 2- امیرحسین حسینی (مازندران) 3- محمد بیرانوند (خوزستان) 4- محمد یگانه (ایلام) 5- امیرحسین میری (کرمانشاه)
130 کیلوگرم: 1- مهدی نوری (اردبیل) 2- شهاب قوره جیلی (تهران) 3- بهنام مهدی زاده (تهران) 4- پارسا نظری (فارس)



برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها