اردشیر حسن زاده :شیراز اماده میزبانی مسابقات مختلف است کد خبر : 2203 | تاریخ خبر:1397/02/19 | 6:24 PM

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و‌جوانان شهرستان شیراز ،مجمع هیئت هندبال استان فارس در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز برکزارشد .

اردشیر حسن زاده که از وی در این مجمع به عنوان یکی از روسای برتر شهرستان ها تجلیل شد اظهار داشت :روسای هیات های ورزشی باید تعامل بیشتری با اداره ورزش و‌حوانان شهرستان شیراز داشته باشند تا بتوان با پیگیری چالش ها و برطرف کردن آن به برطرف کردن مشکلات ورزشکاران پرداخت.
شیراز پتانسیل بالایی در هندبال‌دارد و باید تلاش کرد تا آن را به جایگاه واقعی خود برسانیم،همانطور‌که سال گذشته  از تیم بانوان شیراز که عازم‌مسابقات کشوری دسته اول بود حمایت کردیم تا بانوان ورزشکار به مسابقات اعزام‌ شوند در زمینه های دیگر نیز اماده هستیم‌.
وی گفت:تعاملاتی با ارگان ها و سازمان های مختلف داشته ایم تا با استفاده از مکان ها و فضا های ورزشی این ادارات و اماکن دیگر اداره ورزش و‌جوانان شیراز هندبال در تمام نقاط شهر گسترده شود و تنها در یک‌نقطه متمرکز نباشد .

حسن زاده یاداور شد:اداره ورزش و‌جوانان شهرستان شیراز اماده ایت تا امکانات و ابزار لازم برای میزبانی این رشته از مسالقات مختلف‌را در اختیار هیئت هندبال شهرستان شیراز و‌ختی استان قرار دهد.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها