اعضای تور جهانی جودو وارد شیراز شدند و‌مورد اسقبال قرار گرفتند کد خبر : 2196 | تاریخ خبر:1397/01/29 | 11:16 PM


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،شامگاه امشب چهارشنبه اعضای این تور وارد شیراز شدند و مورد استقبال قرار گرفتند اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، معاونین این  اداره  جناب زاده و زارع نژاد رؤسای هیات های جودو شهرستان شیراز و استان فارس و جمعی از ورزشکاران این رشته در ورودی شیراز و دروازه قران از این تیم استقبال کردند.این  تور فردا پنج شنبه سی ام فروردین ماه روبروی ارامگاه حافظ برگزار خواهد شد ،تور آموزشی، تبلیغی از سوی اتحادیه جهانی جودو به‌منظور آموزش، تبلیغ و مستندسازی از نقاط پررنگ در رشته جودو و کوراش در تاریخ 25 فروردین‌ماه وارد کشور شدند.

 ایران سومین کشور میزبان این تور است که این گروه اعزامی (گروه اعزامی IJF) در تاریخ 1 و 2 اردیبهشت‌ماه بعد از بازدید از 7 استان البرز، اصفهان، تهران، فارس، مازندران، همدان و خراسان رضوی، در خراسان شمالی خواهند بود .

 این گروه شامل ورزشکار قهرمان المپیک خانم میکلس انگاری به مدیریت آقای نیکولاس مستر همراه دو فیلم‌بردار است.

 این مستند در شبکه‌های جهانی پخش خواهد شد، 

 ایران سومین کشوری خواهد بود که میزبان این تور جهانی است و در کشور نیز 8 پایگاه اصلی که یکی از آن‌ها شیراز است، در این برنامه خواهند بود.

 این مستندسازی از سوی فدراسیون جهانی است و فدراسیون جودو و کوراش کشور توانسته با ارتباطی که دارد این برنامه را ترتیب دهد ،این برنامه در شیراز از ساعت شش بعد از ظهر پنج شنبه سی ام فروردین ماه برنامه خود را در جوار حافظیه آغاز خواهد کرد .این تیم قبل از ان صبح پنج شنبه از تخت جمشید دیدار خواهد کرد.

 این برنامه جنبه نمایش و تبلیغ برای جودو دارد، مخاطبین اصلی این برنامه  علاوه بر مربیان و داوران، جودوکاران رده‌های پایه و هنرجویان جدید و آنانی که می‌خواهند وارد جودو شوند مانند دانش آموزان هستند .

 گروه از همه برنامه‌هایی که هر استان در حاشیه این تور برگزار می‌کنند فیلم‌برداری خواهند کرد و هر استان می‌تواند با بهره‌گیری از این فرصت به معرفی ورزش استان، دیگر قابلیت‌ها و ظرفیت‌های استان خود بپردازد چراکه این برنامه بازتاب گسترده‌ای خواهد داشت.

این گروه علاقه‌مند‌است از برنامه‌ها یا رسوم یا هر چیز جالب و ناشناخته مناطقی که می‌روند هم مستند تهیه کنند و حتی این می‌تواند فرای از تشک جودو باشد.

 فیلم‌های تهیه‌شده، در گرند پری و گرند اسلم‌ها و شبکه‌های جهانی به نمایش گذاشته می‌شودبرای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها