هفته 32 لیگ دسته اول؛ جنگ منهای تیراندازی کد خبر : 2193 | تاریخ خبر:1397/01/28 | 12:31 PM

امروز سه شنبه، بیست و هشتم فروردین ماه یکی از حساس ترین روزهای لیگ دسته اول در 9 شهر ایران در 9 استان مختلف با انجام 9 بازی خواهد بود


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شیراز ،لیگ دسته اول ایران از دوشنبه 16 مرداد 1396 آغاز شد و در نهم اردیبهشت ماه با شناخت تیم های صعود کننده به لیگ برتر و راهیان لیگ دو به پایان خواهد رسید.
دویست و پنجاه و سومین روز این لیگ برای شیرازی ها با تقابل تیم فجر شهید سپاسی شیراز و مس کرمان در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز و آلومینیوم و برق جدید شیراز در اراک دنبال خواهد شد.
تیم فوتبال فجر شهید سپاسی تیم دوم جدول است و می تواند در 3 بازی باقیمانده خود مهر صعود را در کارنامه این فصل خود دریافت کند.
فجر شهید سپاسی شیراز در هفته 32 به مصاف تیم هفتم اما نام آشنای جدول یعنی مس کرمان رقیب قبلی خود در لیگ برتر می رود.
فجر شهید سپاسی در نیم فصل دوم مسابقات یکی از بهترین های لیگ یک بوده است.
این تیم که در پایان نیم فصل اول با 28 امتیاز هفتم شد
در نیم فصل دوم 9 برد، 3 تساوی و دو شکست داشته و در 14 بازی 30 امتیاز کسب کرده است.
فجری ها در نیم فصل اول هشت برد، چهار تساوی و 5 باخت به دست آورده بودند.
مس کرمان حریف این هفته فجر در پایان نیم فصل اول هشتم شدند، این تیم بعد از فجر قرار گرفت و با 8 برد، 3 تساوی و 6 باخت 27 امتیاز جمع کرد.
مس از 14 بازی نیم فصل دوم خود 21 امتیاز کسب کرده است که از حاصل 6 برد، 3 تساوی و 5 باخت به دست آمده است.
دیدار دو تیم در دور رفت با نتیجه یک بر صفر به سود فجر تمام شد و زردپوشان از این دیدار بیرون از خانه با گل دقیقه 16 حمید جوکار دست پر به شیراز برگشتند.
فجری ها در هفته 31 در تبریز برابر شهرداری در حالی که یک بر صفر عقب بودند با نتیجه 3 بر یک به برتری رسیدند و مس در کرمان با تیم بادران به تساوی صفر بر صفر رسیدند.
در هفته سی ام فجر در خانه اکسین البرز را با دو گل شکست داد و مس در تبریز با یک گل ماشین سازی را از پیش رو برداشت، در هفته 29 فجر یکی از دو شکست نیم فصل دوم را مقابل ملوان تجربه کرد و دو بر یک از این تیم شکست خورد، مس در این هفته در کرمان به نفت مسجد سلیمان صدرنشین باخت.
تیم نفت مسجد سلیمان صدرنشین جدول رده بندی که اختلافی 5 امتیازی با فجر دارد به دیدار تیم نساجی مازندران که در رده چهارم ایستاده و هم امتیاز خونه به خونه است خواهد رفت.
در دیگر دیدار حساس خونه به خونه با شهرداری ماهشهر تیم یازدهم جدول دیدار می کند.
فجر در هفته 33 در مازندان با نساجی بازی می کند و در هفته آخر به دیدار صبای قم می رود.
نفت هفته آینده (33) با بادران بازی می کند و در هفته آخر با مس رفسنجان دیدار می کند.
تیم نساجی و خونه به خونه هم دیدارهای سختی پیش رو دارند.
نساجی هفته آینده با فجر و در هفته آخر با راه آهن بازی دارد و تیم خونه به خونه در هفته 33 با اکسین البرز و در هفته 34 با دیگر نماینده شیراز یعنی آینده سازان برق جدید مسابقه خواهد داد.
باید دید در انتهای لیگ دسته اول شیراز به هجرت چند ساله خود از لیگ برتر پایان خواهد داد یا نه!برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها