وقت ادای دین تماشاگران به فوتبال فارس است ،بیایید تا حسرت لیگ برتر را نخوریم کد خبر : 2192 | تاریخ خبر:1397/01/28 | 12:24 PM

به گزارش روابط عمومی‌اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،تیم فوتبال فجر شهید سپاسی یکی از حساس ترین بازی های هفته های این فصل مسابقات دسته اول را فردا برابر مس کرمان برگزار خواهد کرد.
این تیم در حال حاضر با 58 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی لیگ دسته اول قرار دارد و در حالی که 2 تیم اول از هجده تیم این لیگ به لیگ برتر صعود می کنند، 3 هفته مانده به پایان مسابقات دسته اول یکی از اصلی ترین مدعیان صعود به لیگ برتر است.
فجری ها که 4 فصل است از لیگ برتر به دسته اول سقوط کرده اند هنوز نتوانسته اند به سطح اول فوتبال ایران باز گردند.
مردم فارس و شیراز در این سال ها به شدت جای خالی این تیم را در لیگ برتر احساس کرده اند و با حسرت بازی های هر هفته لیگ را تماشا می کنند.
فولاد، صنعت نفت آبادان و استقلال خوزستان نمایندگان استان خوزستان در لیگ برتر، احتمالاً با ماندنی شدن استقلال خوزستان و صعود نفت مسجدسلیمان 4 نماینده در لیگ برتر دارند.
تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز، سپاهان و ذوب آهن اصفهان، پدیده و سیاه جامگان مشهد، پیکان و نفت پرسپولیس و استقلال تهران یا سایپا هر هفته در لیگ برتر مسابقه می دهند و شیرازی ها هیچ جای در این بین ندارند.
حسرت وقتی بیشتر می شود که شاهد درخشش شیرازی ها در تیم های دیگر شهرها نیز هستیم.
داریوش شجاعیان، سیدحسین حسینی و فرشید اسماعیلی در استقلال، محمد ابراهیمی و ایران پوریان در تراکتور، شهرام گودرزی در پارس جنوبی جم، ابوالحسن جعفری، محمدعلی فرامرزی، سعید زارعی و چند بازیکن دیگر که همگی از ستاره های لیگ برترند در تیم های دیگر استان ها توپ می زنند در موفقیت یک باشگاه در یک دوره مسابقه به جز نقش بازیکنان و مربی عوامل تأثیرگذار دیگری وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها تماشاگران است.
یار دوازدهم تیم ها که در بازی های خانگی و حتی خارج از خانه می توانند همزمان با بالا بردن انگیزه بازیکنان خودی با ایجاد دلهره، اضطراب و دیگر عوامل در شکل گیری نتایج تیم ها مؤثر باشند.
فردا روز ادای دین تمام تماشاگران و طرفداران فارس به فوتبال است تا با اتحادی مثال زدنی این تیم را با یک برد و روحیه بالا راهی بازی سخت هفته آینده این تیم برابر نساجی کنند.
تماشاگران شیرازی بارها نشان داده اند در روزهای سخت اتفاقات بزرگی رقم می زنند و در کنار این تیم جهاد ورزشی می کنند.
بهتر است یاد حسرت های هفته به هفته خود برای دیدن لیگ برتر بدون فجر بیفتیم و یک فردا را برای تیمی وقت بگذاریم که تمام ارکان آن یک فصل برای شادی ما وقت گذاشته اند!برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها