آینده سازان برق جدید مهمان اراکی هاست کد خبر : 2185 | تاریخ خبر:1397/01/26 | 8:54 AM

تیم آینده سازان برق جدید فارس نماینده شیراز در لیگ دسته اول با آلومینیوم اراک دیدار خواهد کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،برقی های جدید در دیدار رفت در حالی که شرایط بسیار خوبی را تجربه می کردند با یک گل از این تیم در حافظیه شکست خوردند.
گل آلومینیوم را درآن دیدار منصور تنهایی به ثمر رساند.
آینده سازان برق جدید فارس در رده دوازدهم جدول و آلومینیومی ها سیزدهم هستند.
تیم نارنجی پوش شیراز 9 برد، 11 تساوی و 11 باخت دارد و 38 امتیازی است و تیم آلومینیوم 7 برد و 14 تساوی و ده باخت دارد و 35 امتیاز بدست آورده است.
برق جدید 25 گل زده و 31 گل خورده دارد و حریف اراکی این تیم 28 گل زده و 32 گل خورده را ثبت کرده است.
برق جدید در آخرین بازی خود در هفته 31 برابر ایران جوان ته جدولی که برای نیفتادن می جنگد به تساوی یک بر یک رسید و آلومینیوم اراک با یک گل از شهرداری ماهشهر شکست خورد.
آینده سازان در هفته 30 برابر نفت مسجدسلیمان 3 بر صفر شکست خورد و اراکی ها 4 بر صفر راه آهن را بردند.
برق جدید، فجر سپاسی دیدار هفته 28 بود که با نتیجه 2 بر صفر به سود فجر پایان یافت، آلومینیوم اراک در این هفته با شهرداری تبریز به تساوی صفر بر صفر رسید.
آینده سازان برق جدید در نیم فصل دوم تنها 1 برد داشته اند و 5 تساوی و 8 باخت در کارنامه ثبت کرده اند. این تیم 30 امتیاز در نیم فصل اول و هشت امتیاز در نیم فصل دوم بدست آورده است.
در مقابل آلومینیوم اراک در نیم فصل دوم 3 برد، 8 تساوی و 3 باخت داشته است که 17 امتیاز برای این تیم که نیم فصل اول را با 18 امتیاز به پایان برده بود به ارمغان داشته است و هزینه های متحول شده نیم فصل بوده است.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها