پیش بازی شهرداری تبریز _ فجر سپاسی شیراز کد خبر : 2183 | تاریخ خبر:1397/01/21 | 10:08 AM

در چهارچوب هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم شهرداری تبریز و فجر سپاسی شیراز به مصاف هم می روند.


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری تحلیلی ورزش و جوانان شیراز از هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت ۱۶:۳۰ دو تیم شهرداری تبریز و فجر سپاسی شیراز به مصاف هم می روند.
 
حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار :
 
تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته سی ام رقابت های لیگ دسته اول در دیداری خارج از خانه با یک گل مغلوب تیم مدعی خونه به خونه شد اما تیم فجر سپاسی در خانه موفق شد با دو گل از سد تیم اکسین عبور کند.
 
سرخ پوشان تبریزی که در این فصل توفیق چندانی در کسب نتایج مطلوب نداشته اند و جزو تیم های انتهای جدولی به حساب می آیند با اندوخته امتیازی که دارند تقریبا از بابت بقا در لیگ خیالشان آسوده است، آنها این فرصت را دارند تا با کسب نتایج مطلوب در دیدارهای باقی مانده جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا دهند، طلایی پوشان شیرازی اما شرایطی کاملا متفاوت نسبت به حریف خود دارند، آنها در حال حاضر نزدیک تر از همیشه به صعود هستند و اگر بتوانند با تمرکز کافی در بازی های پایانی ظاهر شوند در صورت غفلت دو تیم خونه به خونه و نفت مسجد سلیمان می توانند راهی لیگ برتر شوند.
 
تبریزی ها از سی دیدار گذشته نه پیروزی، هشت تساوی و سیزده شکست را بدست آورده اند و با ۳۵ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم های آلومینیوم اراک و شهرداری ماهشهر در رده چهاردهم جدول رده بندی جای دارند، شیرازی ها نیز شانزده پیروزی، هفت تساوی و هفت شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با ۵۵ امتیاز در مکان سوم جدول حضور دارند.
 
تیم شهرداری تبریز تا بدین جای کار در مصاف با حریفان بیست و نه گل به ثمر رسانده و سی و سه گل نیز دریافت کرده است، تیم فجر سپاسی نیز در تقابل با رقبا چهل بار موفق به گلزنی شده است در حالی که بیست بار نیز دروازه خود را باز شده دیده است.
 
تیم میزبان در صورت برتری در این دیدار و همچنین عدم نتیجه گیری سایر حریفان می تواند تا رده یازدهم جدول خود را بالا بکشد، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند آن وقت در صورت ناکامی تیم خونه به خونه در کسب نتیجه لازم می تواند به رده دوم جدول صعود کند.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها