آینده سازان تکلیف سقوط کرده ها را مشخص می کند؟ کد خبر : 2181 | تاریخ خبر:1397/01/20 | 10:55 AM


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،تیم فوتبال اینده سازان برق جدید فارس که شگفتی ساز نیم فصل رقابت ها بود نیم فصل دوم را متفاوت اغاز کرد و رنگی از ان نشاط نیمه اول لیگ دسته اول را ندارد .
این تیم که فصل را با داوود مهابادی اغاز کرد با کوچ این مربی به نساجی و‌بعد سیاه جامگان هدایت خود را به اسماعیل اسماعیلی داد و پس از اینکه این مربی در پنج هفته دو امتیاز گرفت هدایت تیم‌را به رحمان رضایی خوشنام سپرد .
رحمان رضایی مدافع سابق تیم ملی که در ایتالیا هم بازی کرده بود از هفته بیست و سوم هدایت تیم اینده سازان را بر عهده گرفت .
رحمان رضایی در سه هفته ابتدایی حضورش در اینده سازان برق جدید فارس برای این تیم چهار امتیاز کسب کرد اما پس از ان همه چیز به حالت قبل بازگشت و نتابج نزولی تیم نارنجی پوش شیرازی تکرار شد .
برقی های جدید که بازیکنان با تجربه ای مثل سیامک‌کوهنورد و مجتبی زارعی را. در کنار جوانانی مثل پویا  زارع و ارش ملک در ترکیب داشتند هیچگاه صلابت نیم‌فصل اول‌را باز نیافتند .
چهار‌مساوی هشت باخت و تنها یک برد که برابر ماشین سازی بدست امد نتایج نیم‌فصل اول این تیم است که با سی و هفت امتیاز در مجموع نه برد ده مساوی و یازده شکیت در کارنامه دارد.
در مقابل ایران جوانی ها ببست و هشت امتیازی هستند و هفت برد ،هفت مساوی و شانزده شکست دارند .
بوشهری بیست و هشت گل زده و چهل و پنج‌گل خورده دارند و اینده سازان برق جدید 24گل زده و سی گل خورده در جدول ثبت کرده اند .
برق جدید در رده  یازدهم و ایران جوان در رده شانزدهم جدول حضور دارد .
برق جدید از بقا در لیگ یک این فصل اطمینان دارد و ایران جوان برای بقا چهار بازی سرنوشت ساز پیش رو دارد و برد در این مسابقه می تواند برای انها حیاتی باشد ،بازی دو تیم امروز از ساعت 16:30 دقیقه اغاز خواهد شد برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها