سه برابر شش کد خبر : 2175 | تاریخ خبر:1397/01/15 | 10:00 AM

تیم فجر شهید سپاسی در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف تیم ششم جدول می‌رود.شیراز| تلاش فجر برای بازگشت دوباره به رده دوم جدول لیگ دسته اول فوتبال

 در چارچوب هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور ساعت 16:15 امروز چهارشنبه 15 فرودین‌ماه تیم فجر شهیدسپاسی در دیداری خانگی در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز به مصاف اکسین البرز می‌رود. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم اکسین پایان یافت.

تیم فجر شهیدسپاسی سال جدید را با شکست مقابل تیم ملوان آغاز کرد و رتبه دوم جدول را از دست داد. این تیم برای کسب سهمیه لیگ برتر باید در 5 دیدار باقی‌مانده با تمرکز بیشتری به میدان برود. تیم اکسین البرز نیز که با تیم نخست جدول 11 امتیاز و با تیم دوم 8 امتیاز و با تیم سوم 6 امتیاز فاصله دارد سعی دارد در 5 دیدار باقی مانده امتیازات از دست رفته را جبران و خود را به بالای جدول نزدیک کند.

تیم فجر شهیدسپاسی در حال حاضر با صدر جدول 5 امتیاز و با تیم دوم جدول 2 امتیاز فاصله دارد این تیم در صورت برد در این دیدار و در صورت عدم نتیجه‌گیری دیگر رقبا می‌تواند به رتبه دوم جدول بازگردد. تیم اکسین البرز نیز در صورت برد در این دیدار و در صورت عدم نتیجه‌گیری دیگر رقبا به رتبه پنجم جدول می‌رسد.  

فجری‌ها تا اینجای کار با 15 برد، 7 تساوی، 7 باخت و کسب 52 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارند. تیم اکسین البرز نیز تا اینجای کار با 12 برد، 10 تساوی، 7 باخت و کسب 46 امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی قرار دارد.

تیم فجر شهید سپاسی در 29 بازی گذشته 38 گل زده و در مقابل 20 گل دریافت کرده است. تیم فجر با 20 گل خورده بعد از خونه به خونه بابل دومین خط دفاع مستحکم لیگ است. تیم اکسین البرز نیز تا اینجای کار 37 گل زده و 23 گل دریافت کرده است.

در حال حاضر تیم نفت مسجد سلیمان با 57 امتیاز، خونه به خونه بابل با 54 و فجر شهید سپاسی با 52 امتیاز در رده‌های اول تا سوم جدول قرار دارند. تیم ایرانجوان بوشهر با 25 امتیاز، صبای قم 12 امتیاز و راه‌آهن تهران با 10 امتیاز سه تیم انتهای جدول رقابت‌ها هستند.

نتایج قبلی تیم فجر

تیم فجر در هفته نخست رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال در دیداری خانگی مقابل بادران تهران قرار گرفت و با گلی که اکبر صغیری در دقیقه 17 وارد دروازه فجر کرد نتیجه را به تیم بادران تهران واگذار کرد.

تیم فجر در هفته دوم در دیداری خارج از خانه مقابل ماشین‌سازی تبریز به میدان رفت و در روزی که قرعه شانس به نامش نبود با نتیجه 3 بر یک از این تیم شکست خورد. تیم فجر در هفته سوم مقابل تیم مس رفسنجان یک بر صفر پیروز شد.

شاگردان کلانتری در هفته چهارم رقابت‌ها به مصاف نفت مسجد سلیمان رفتند و در نهایت این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به حریف واگذار کردند. تیم فجر در هفته پنجم تیم شگفتی‌ساز هفته بود و بازی یک بر صفر باخته مقابل خونه به خونه را در دقایق پایانی 2 بر یک برد.

طلایی‌پوشان شیراز در هفته ششم مقابل ایران‌جوان بوشهر یک بر صفر پیروز شدند و در هفته هفتم مقابل تیم آلومینیوم اراک بدون گل به تساوی رسیدند. شاگردان کلانتری در هفته هشتم مقابل تیم گل‌گهر سیرجان 2 بر یک تن به شکست دادند.

شاگردان کلانتری در هفته نهم مقابل شهرداری ماهشهر بدون گل به تساوی رسیدند. در هفته دهم مقابل راه‌آهن تهران یک بر صفر پیروز شدند و در هفته یازدهم مقابل تیم همشهری خود برق جدید فارس به تساوی بک بر یک رسیدند.

تیم فجر شهید سپاسی در هفته دوازدهم مقابل تیم ملوان 2 بر یک پیروز شد. در هفته سیزدهم مقابل تیم اکسین البرز یک بر صفر بازی را واگذار کرد و در هفته چهاردهم مقابل تیم شهرداری تبریز 3 بر یک پیروز شد. در هفته پانزدهم مقابل مس کرمان یک بر صفر پیروز شد.

شاگردان کلانتری در هفته شانزدهم مقابل تیم نساجی مازندران به تساوی بدون گل رضایت دادند. در هفته هفدهم مقابل تیم صبای قم یک بر صفر پیروز شدند. در هفته هجدهم مقابل تیم بادران تهران بدون گل به تساوی دست یافتند و در هفته نوزدهم مقابل ماشین‌سازی تبریز 3 بر صفر پیروز شدند.

تیم فجر شهید سپاسی در هفته بیستم مقابل تیم مس رفسنجان 2 بر یک مغلوب شد. در هفته بیست و یکم مقابل تیم نفت مسجد سلیمان یک بر صفر پیروز شد و در هفته بیست و دوم مقابل خونه به خونه بابل با نتیجه یک بر یک به تساوی دست یافت.

این تیم در هفته بیست و سوم مقابل تیم ایرانجوان بوشهر با تک گل شاهین مجیدی پیروز میدان شد. در هفته بیست و چهارم مقابل آلومینیوم اراک 3 بر صفر پیروز شد و در هفته بیست و پنجم مقابل تیم گل‌گهر سیرجان یک به یک به تساوی دست یافت.

تیم فجر در هفته بیست و ششم مقابل تیم شهرداری ماهشهر 2 بر یک به برتری رسید. در هفته بیست و هفتم مقابل راه‌آهن با نتیجه 7 بر یک پیروز شد. در هفته بیست و هشتم مقابل تیم برق جدید فارس 2 بر صفر به پیروزی دست یافت و در هفته بیست و نهم مقابل تیم ملوان 2 بر یک شکست خورد.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها