سرمربی فجرسپاسی شیراز : امیدواریم دیدارهای پایانی لیگ در اوج جوانمردی و پاک برگزار گردد کد خبر : 2173 | تاریخ خبر:1397/01/15 | 9:32 AM

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شیراز و به نقل از دی اسپورت علي اصغر كلانتري در خصوص دیدار امروز فجر مقابل اكسين البرز اظهار داشت : بعد از بازی مقابل ملوان و علارغم تمامي اتفاقات داوري شكست را فراموش كرديم و با تلاش بيشتر تمرينات را پيگيري کردیم و هم اكنون آماده انجام اين مسابقه مي باشيم.
 
وي ادامه داد : بازيكنان از لحاظ روحي و رواني در شرايط مناسبي مي باشند و به غير از ابوذر صفرزاده ، اميري و نجات كه به دليل مصدوميت در اختيار كادر پزشكي هستند مابقي بازيكنان آماده مي باشند.
 
وي در خصوص اينكه بازيكنان تيم اكسين ٣ روز مي باشد كه به دليل اعتصاب در تمرينات شركت نكرده اند افزود : به تيم هاي ديگر كاري نداريم و مشكلات داخلي تيم ها متوجه خودشان مي باشد فقط اميدواريم كه در دیدارهای پاياني شاهد بازي هاي باشيم كه در اوج جوانمردي برگزار شود و تيم ها به حق خود برسند و شاهد اتفاقات ناپاك در فوتبال نباشيم.
 
وي در پایان گفت : تيم ما همواره اساس كار را بر اصل جوانمردي بنا نهاده و تلاش خود را در تمرينات و در زمين مسابقات انجام مي دهد و نتيجه هر آنچه باشد را به خداوند مي سپارد.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها