برق جدید یار سیزدهم فجر کد خبر : 2172 | تاریخ خبر:1397/01/15 | 9:15 AM


دیدار نفت‌مسجدسلیمان ـ برق شیراز در هفته سی ام لیگ دسته اول (امروز) اگرچه در نگاه اول آسان به نظر می‌رسد اما این دیدار یک بازی سرنوشت‌ساز برای همه لیگ یکی هاست.

به گزارش "پایگاه خبری تحلیلی ورزش و جوانان شیراز "، صدرنشین لیگ دسته اول که هفته‌ها نتایج خوبی کسب نکرده بود، توانست در هفته گذشته با یک نتیحه  عالی از سد مس کرمان گذر کند و با کسب این پیروزی فاصله خود را با تیم دوم جدول بیشتر کند در غیر اینصورت اگر آنها موفق به پیروزی نشوند و خونه‌به‌خونه و فجر  بتواند از سد شاگردان سیروس دین‌محمدی و لطیفی  گذر کند فاصله این تیم ها به حداقل می رسد.


نکته جالب توجه این است که نفت‌مسجدسلیمان و خونه‌به‌خونه در تفاضل گل برابر هستند و اگر بابلی‌ها بتوانند این فاصله گلزنی را امروز برابر شهرداری تبریز افزایش دهند می‌توانند صدرنشین باشند، البته اگر برق جدید  نفت را ببرد که درحال حاضر هیچ کس چنین شانسی برای شیرازی ها قائل نیست .


جالب‌تر آنکه هر دو تیم یعنی هم نفت و هم خونه‌به‌خونه این دیدارشان در خانه برگزار خواهد شد و هفته آینده در مصافی سخت مقابل ملوان و اکسین بیرون از خانه بازی خواهند کرد،این در شرایطی است که فجر نیز باید به مصاف شهرداری تبریز برود.

به نظر می رسد برق جدید پس از تماشاگران یار سیزدهم فجری ها در بازی این هفته باشد تا در صورت توقف خونه به خونه و پیروزی فجر برابر اکسین البرز شاهد امید بیشتر این تیم برای صعود به لیگ برتر باشیم .
برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها