فجر یا شمالی ها؟ کد خبر : 2171 | تاریخ خبر:1397/01/10 | 12:56 PM

یک تیم از جنوب، فجر وشمالی ها برای صعود به لیگ برتر شانس دارندرقابت های هفته بیست و نهم رقابت های لیگ یک انجام شد و حال فقط 5 هفته تا پایان این مسابقات باقی مانده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورزش و جوانان شیراز به نقل از  "ورزش سه"، هفته بیست و نهم رقابت های لیگ یک دیروز در شرایطی در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که پیش از این مسابقات تیم نفت مسجد سلیمان در صدر قرار داشت و تیم های فجرسپاسی، خونه به خونه، بادران و نساجی رتبه های دوم تا پنجم را در اختیار داشتند و هریک از این تیم ها امیدوار بودند که با پیروزی در دیدار مستقیمی که خودشان پیش رو دارند و رقم خوردن نتایجی که به نفع آنها است، در جدول رده بندی رشد داشته باشند، اما فقط چند تیم به اهداف خود رسیدند.

 

مس کرمان 1 نفت مسجد سلیمان 2؛ پیش به سوی لیگ برتر


با سه امتیازی که امروز شاگردان محمود فکری در دیدار حساس برابر مس در کرمان به دست آورند، علاوه بر اینکه همچنان خود را به عنوان مدعی اصلی صعود به لیگ برتر مطرح کردند، از مدعی شدن مس کرمان نیز جلوگیری کردند.

 

 

راه آهن 0 خونه به خونه 3؛ بادرانی ها علیه خودشان


شاگردان اسکوچیچ امروز دیداری آسان برابر تیم سقوط کرده راه آهن داشتند و در پایان موفق شدند با سه گل حریف خود را در زمین اختصاصی بادران شکست دهند و با توجه به شکست فجرسپاسی در انزلی، یک پله در جدول رده بندی صعود کردند و به رتبه دوم رسیدند.

 

 

نساجی مازندران 4 بادران 1؛ غیرقابل پیش بینی


نساجی مازندارن و بادران در طول فصل همواره به عنوان دو تیم مدعی صعود شناخته شده اند و امروز مصاف آنها برای هر دو تیم بسیار سرنوشت ساز بود؛ دیداری که با نتیجه ای غیرمنتظره خاتمه یافت. این پیروزی ارزشمند برای شاگردان جواد نکونام که حالا از چهار بازی خود 10 امتیاز کسب کرده، باعث شد آنها با یک امتیاز کمتر نسبت به فجرسپاسی رتبه چهارم جدول رده بندی را در اختیار بگیرند و در سوی دیگر شاگردان محمد ربیعی یک پله سقوط کردند و جای خود را به نساجی دادند.

 

 

ملوان بندرانزلی 2 فجرسپاسی شیراز 1؛ قوی سپید دیر از خواب بیدار شد


شاگردان دست نشان اگرچه با کسب سه امتیاز ارزشمند 45 امتیازی شدند ولی با توجه به فاصله 12 امتیازی و 5 بازی باقی مانده با صدر جدول کار بسیار سختی برای لیگ برتری شدن دارند؛ البته آنها می توانند همچنان امیدوارانه به جدول نگاه کنند و به عنوان تیم دوم جواز صعود بگیرند. این پیروزی مقابل شاگردان علی کلانتری در بدترین زمان برای شیرازی ها رخ داد و آنها رتبه دوم را به خونه به خونه دادند.

 

 

اکسین البرز 8 صبای قم 0؛ رگبار روی تیم نیمه جان و تمام


شاگردان علی لطیفی امروز موفق شدند یک پیروزی ارزشمند و خیره کننده را به نام خود ثبت کنند و تیم صبای قم را با 8 گل در هم بکوبند. این پیروزی پر گل سبب شد تا سقوط صبای قم به عنوان دومین تیم پس از راه آهن قطعی شود. اکسین نیز با این پیروزی 46 امتیازی شد ولی کار سختی برای صعود به لیگ برتر پیش رو دارد.

 

 


شهرداری تبریز 2 ایران جوان بوشهر 1؛ یک قدم دیگر به سوی پرتگاه


به غیر از بازی هایی که به آنها اشاره شد، دیدارهای مهم دیگری نیز نظیر مصاف دو تیم ایران جوان و شهرداری تبریز برگزار شد که طی آن شاگردان سیروس دین محمدی با پیروزی برابر شاگردان حسین خطیبی یک گام دیگر این تیم را به سقوط نزدیک کردند. ( در پایان رقابت ها سه تیم به رقابت های دسته دوم سقوط خواهد کرد که تیم ایران جوان پس از بازی های امروز بیشترین خطر را احساس می کند)

 

با چشم پوشی از بازی هایی که در میانه جدول برگزار شد و تاثیر آنچنانی در سقوط و یا صعود تیم ها نداشت، امروز را می توان روز خوب شمالی ها و نفت مسجد سلیمان در صدر جدول نام برد و  روز بد ایران جوان بوشهر در قعر جدول به شمار آورد که حالا بیشتر از هر زمان دیگری به سقوط نزدیک شده است.

 برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها