مسابقه تیراندازی معلولان قهرمانی شهرستان شیراز برگزار شد کد خبر : 2068 | تاریخ خبر:1396/11/14 | 7:14 PM


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،هیئت ورزش های جانبازان و معلولینشنبه 14 بهمن 96 به مناسبت دهه پرفروغ فجر مسابقه تیراندازی قهرمانیشهرستان شیرازرا برگزار کرد .ان مسابقات در سالن تیراندازی ولایت آکادمی ساره جوانمردیبا حضور ورزشکاران جانباز و معلول و داوری علی پارساییبرگزار شد. این مسابقات از حساسیت بالایی برخوردار بود در پایان این مسابقات به نفرات اول تا سوم در دو ماده تفنگ و تپانچه بادیلوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا شد. نورافشان رئیس هیئت در پایان این مسابقات برای ورزشکاران جانباز و معلول در آستانه فینال مسابقات آزاد تیراندازی آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

در تپانچه بادی 10متر،فاطمه هنرور ،محسن شریفی اول شدند و در در تفنگ بادی 10متر سید حمیدرضا موسوی،کبری رضایی و زهرا زارع در بین نفرات برتر قرار گرفتند .

لازم به ذکر است این هیات در روز پنجشنبه ۱۲ بهمن به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقات شنای همگانی ویژه بانوان در استخر یادگار امام شهرستان شیراز برگزار کرد ،در این مسابقه ۲۵ نفر از بانوان معلول حضور داشتندو در پایان به نفرات اول تا سوم در دو گروههدایایی اهدا شد .برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها