در بازدید اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز از روستاهای کربال مطرح شد؛ کربال در بخش ورزشی فقیر است کد خبر : 2052 | تاریخ خبر:1396/11/12 | 1:02 PM

با حضور اردشیر حسن زاده مشکلات ورزشی بخش کربال بررسی و تصمیماتی در این باره گرفته شد

 اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز از روستاهای بخش کربال بازدیدی یک روزه داشت و مشکلات ورزش این بخش را مورد بررسی قرار داد. 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز کربال یکی از بخش های محروم استان فارس به حساب می آید که مردم این منطقه  باتوجه به خشکسالی های اخیر کشور و استان در معرض آسیب های اقتصادی  اجتماعی متعددی قرار گرفته اند. 

در این بازدید اردشیر حسن زاده در ابتدا با حضور در روستای رحمت آباد از زمین  و سالن ورزشی این منطقه دیدن کرد و خطاب به شورای این روستا اظهار داشت :برای حفظ زمین ورزشی این روستا در ابتدا حصار کشی آن را انجام خواهیم داد و در مراحل بعدی زمین فوتبال این روستا را با محقق شدن اعتبارات چمن خواهیم کرد. 

در ادامه با حضور محمد زارع دهیار روستای فشنگان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در این روستا حاضر شد و از زمین ورزشی این روستا دیدن کرد. 

وی در این بازدید خاطر نشان کرد :با توجه به مرکزیت این روستا و دسترسی روستاهای دیگر و نیاز مردم فشنگان در این روستا برنامه ریزی هایی برای احداث یک سالن چند منظوره خواهیم داشت که امیدواریم بتوانیم بودجه های مورد نیاز طرح را از منابع مختلف و با همکاری نمایندگان مردم در مجلس و سازمان های مربوط بدست آوریم. 

مهمان آباد سومین روستایی بود که اردشیر حسن زاده با حضور در آن از مشکلات ورزشی آن آگاه شد و تاکید کرد :زمین فوتبال این روستا لبه گذاری خواهد شد، تا در ابتدا هویت ورزشی گرفته و در ادامه راه بتوانیم با مجهز کردن آن به ورزش این روستا کمک بیشتری کنیم. 

گفتنی است اردشیر حسن زاده در این بازدید از روستاهای مهریان، اکراد، دولت آباد، لاهیجی، مقرب، ماک آباد نیز دیدن کرد. 
برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها