مانور سلامتی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز با سنجش سلامتی روسای شورای اداری به اتمام رسید کد خبر : 2038 | تاریخ خبر:1396/11/07 | 11:25 PM

همان طور که می‌دانید ارزنده ترین سرمایه انسان ها و مهم ترین انگیزه تداوم زندگی ما  سلامتی است که هر یک از ما موظفیم پیوسته و تا سرحد امکان برای حفظ آن بکوشیم. در همین راستا  اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز مانور سلامتی را در محل این اداره برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز این مانور طی هفته ای که گذشت با محوریت برنامه هایی بر مبنای سلامتی انجام شد.

روز لبخند، سنجش سلامتی، آراستگی محیط، تحرک و تغذیه از عناوین اصلی مانور سلامتی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز بود.

یکی از پر طرفدارترین برنامه های این مانور سنجش سلامتی بود که مورد استقبال فرماندار شهرستان شیراز و  بسیاری از مدیران شورای اداری و ورزشکاران شیرازی قرار گرفت.

فرماندار شیراز با حضور در اداره ورزش و جوانان شهر و انجام سنجش سلامتی گفت :توجه به ورزش جدا از ایجاد نشاط و شور و شعف در انجام کارها می تواند انرژی مضاعفی برای تلاش و کوشش و خدمت به مردم در انسان ایجاد کند.

 انجام فعالیتهای ورزشی توانمندی های بالقوه را در انسان به بالفعل تبدیل خواهد نمود و این پتانسیل موجب شکوفایی استعدادهای نهفته می گردد.

سید کمال پاک فطرت مدیر کل امور روستایی استانداری فارس نیز با حاضر شدن در این مانور خاطر نشان کرد :برقرای این نوع برنامه از ملزومات اداری محسوب می شود که مدیران را به سمت سلامتی و بالطبع تلاش بیشتر و تفکری تازه تر رهنمون می سازد

وی در گفتگو با اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز  ادامه داد :اگر می‌خواهیم اصالت روستا حفظ شود باید در حوزه ورزش این بخش را فعال کنیم.

سید کمال پاک فطرت تاکید کرد  :در روستاها باید بر اساس آمایش و سنجشی که صورت میگیرد رشته ها و اماکن ورزشی فعال و ساخته شوند.فرج الله موسوی فرماندهی راهنمایی و رانندگی شهرستان شیراز به منظور پایش سلامت در مانور سلامتی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز حاضر  شد و خاطر نشان کرد:در نظر گرفتن برنامه های ورزش برای مدیران  که به خاطر حضور دائمی مدیران دولتی در جلسات به خوبی توسط اداره ورزش و جوانان شیراز تدارک دیده شده است.

حضور نوروزی رئیس ناحیه چهار آموزش و پرورش شهرستان شیراز در پایش سلامت که در هفته مانور سلامتی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز برگزار شد نیز چشمگیر بود، وی  گفت  :تمام اهداف تربیتی در ورزش نهفته است و اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز توانسته این بستر را فراهم کند.

رئیس و معاونین  اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز،  صف شکن رئیس بنیاد مسکن شیراز، مسعودی رئیس اداره راه داری شیراز،آذرنيوند رييس بنیادشهید شیراز،سعیدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیراز،رحیمی رئیس اداره امنیتی انتظامی فرمانداری شیراز ، هوشمند بخشدار ارژن، حیدری بخشدار مرکزی،محمدی رئیس اداره امور عشایر شهرستان شیراز در این برنامه کم نظیر حضور پیدا کردند. برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها