در روز دوم جام تختی؛ گرایی فینالیست شد کد خبر : 2030 | تاریخ خبر:1396/11/06 | 2:01 PM

نفرات راه یافته به دیدار رده بندی سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدند. 


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ، سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی از ساعت 10 صبح دیروز (پنج شنبه) در بندر ماهشهر استان خوزستان آغاز شده است و بعد از ظهر امروز با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می رسد.
در پایان رقابت های شانس مجدد نفرات راه یافته به دیدار رده بندی مشخص شدند و گرایی کشتی گیر شیرازی فینالیست وزن 77 کیلو گرم شد. 


اسامی نفرات راه یافته به دیدار فینال و رده بندی این مسابقات به شرح زیر است:


55 کیلوگرم:
فینال: اکرم اوزترک (ترکیه) – باچانا پوت کارادزه (گرجستان)
رده بندی:
مسلم نادری خادم (ایران) – ابراهیم نوراله یف (آذربایجان)
رضا خدری (ایران) - زیاد زینالوف (آذربایجان)

60 کیلوگرم:
فینال: مهرداد مردانی (ایران) - اوزور ژوژوپبیکوف (قرقیزستان)
رده بندی:
رستم تلشف (قرقیزستان) – داستان زارلیخانوف (قزاقستان)
ساکیت گولیف (آذربایجان) – میرامبک آیناگولوف (قزاقستان)
63 کیلوگرم:
فینال: کالی سلیمان اف (قرقیزستان) - کودایبرگن تورسینوف (قزاقستان)
رده بندی:
عمربک آماتوف (قرقیزستان) – کویکا تچیتاوا (گرجستان)
محمد نوربخش (ایران) – دمیترو کوسنوک (اوکراین)
67 کیلوگرم:
فینال: آلمات کبیسبایف (قزاقستان) – فوزی ماموتوف (اوکراین)
رده بندی:
اسماعیل بوررو مولینا (کوبا) – محمد الیاسی (ایران)
آتاکان یوکسل (ترکیه) – مورات فیرات (ترکیه)
72 کیلوگرم:
فینال: دیمئو ژاداریف (قزاقستان)- مورات داگ (ترکیه)
رده بندی:
افشین بیابانگرد (ایران) – ابراگیم ماگومادوف (قزاقستان)
فرشاد بلفکه (ایران)- گوگا گگیبراشویلی (گرجستان)
77 کیلوگرم:
فینال: محمدعلی گرایی (ایران) - سرکان آککویون (ترکیه)
رده بندی:
برومند اصلان (ایران) – بکوری گوگولی (گرجستان)
فاتح چنگیز (ترکیه) – پژمان پشتام (ایران)
82 کیلوگرم:
فینال: امره کوش (ترکیه) - دانیل الکساندروف (بلغارستان)
رده بندی:
آیونگو ریکاتدزه (گرجستان) – یاروسلاو فیلیچاکوف (اوکراین)
کیوان رضایی (ایران) – برهان آکبوداک (ترکیه)
87 کیلوگرم:
فینال: حسین موتسوگولوف (قزاقستان) - سامان عزیزی (ایران)
رده بندی:
عظمت کاستوبایف (قزاقستان) – گئورگی کاتسانشویلی (گرجستان)
تارک عبدالسلام (بلغارستان)- سامات شیرداکوف (قرقیزستان)
97 کیلوگرم:
فینال: جنگ ایلدیم (ترکیه) - اورخان نورایف (آذربایجان)
رده بندی:
علی اکبر حیدری (ایران) – دورین کنستانتین پیروان (رومانی)
محمد یگانه (ایران) – تورمان ایوب اف (آذربایجان)
130 کیلوگرم:
فینال: بهنام مهدی زاده (ایران) – عثمان ایلدریم (ترکیه)
رده بندی:
شهاب قوره جیلی (ایران)- آلین الکسیوس (رومانی)



برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها