مهران حاتمی سرمربی شیرازی تیم ملی بسکتبال :آکادمی بسکتبال را با احداث یک سالن تخصصی در شهر خودم تاسیس میکنم کد خبر : 1988 | تاریخ خبر:1396/10/24 | 12:31 AM

آکادمی و سالن بزرگ و بین المللی بسکتبال در شیراز ساخته می شود

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،مهران حاتمی سرمربی تیم ملی بسکتبال جمهوری اسلامی ایران در دیار با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز از عزم خود برای احداث یک آکادمی تخصصی بسکتبال در شیراز خبر داد

در این دیدار اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز گفت:مهران حاتمی سال هاست نفر اول رشته بسکتبال ایران به شمار می‌رود و همیشه برای حضور او در شهرهای مختلف دعوا بوده اما ما نتوانسته ایم از ظرفیت و علاقمندی او به شهر شیراز استفاده کافی را ببریم. وی ادامه داد :نگاه مهران حاتمی به شیراز  و ورزش این شهر  همیشه تعصبی بوده است و باید از توانایی های او به نحو احسن استفاده شود و در مسیر تفکرات و ایده های او هر اقدامی لازم باشد انجام داد. 

مهران حاتمی سرمربی تیم ملی بسکتبال در این دیدار  درباره تاسیس یک آکادمی و سالن بسکتبال در شیراز اظهار داشت :شهرهایی هستند که حاضرند امکانات زیادی در اختیار من قرار دهند تا به فعالیت های اینچنینی در آنجا بپردازم اما من با توجه به علاقه و تعصب همیشگی خود به شیراز همیشه جواب رد به آنها داده ام و می خواهم تجربیات خود را در شیراز و به جوانانش ارائه دهم و با احداث یک سالن اختصاصی بسکتبال، آکادمی این رشته را دایر کنم.   

وی ادامه داد :این آکادمی با توجه به آموزش های فیبا (فدراسیون جهانی بسکتبال) به یک آکادمی بزرگ بین المللی برای شیراز و ایران تبدیل خواهد شد و می تواند پذیرای  اردوهای  ملی مختلف نیز باشد. حاتمی ادامه داد :در عرض 5 سال می‌توان به اهداف این آکادمی رسید و ثمرات آن را در ورزش کشور مشاهده کرد.


وی که بدنبال سرمایه گذاری شخصی در این بستر و برای این طرح بزرگ ملی  میباشد، اضافه کرد :همانطور که میدانید سرمایه گذاری در ورزش سودی ندارد و حضور من در این عرصه  بدلیل تمایل قلبی و احساس وظیفه ایست که در خود احساس می کنم، هر چند که این آکادمی در حال حاضر نیز در شیراز فعال است اما با ایجاد یک زیر ساخت سریعتر به اهداف خود خواهد رسید.  

وی در پایان گفت :بخش خصوصی با آزادی بیشتر، می‌تواند گام های مؤثرتری نسبت به بخش دولتی در ورزش بردارد. 

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها