در لیگ برتر فوتبال بانوان ؛منتخب فارس به دیدار سنندجی ها می رود کد خبر : 1987 | تاریخ خبر:1396/10/19 | 2:59 PMبه گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،هفته دوازدهم از مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور ساعت۱۰روز جمعه۲۲دی ماه با انجام شش بازی در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود.در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال بانوان تیم منتخب فارس در دیداری خارج از خانه مقابل تیم مدعی شهرداری سیرجان قرار گرفت.این دیدار در نهایت با نتیجه۵بر صفر به نفع شهرداری سیرجان پایان یافت.بدین ترتیب نماینده فارس نیم فصل اول رقابتهای لیگ را با یک شکست سنگین به پایان رساند.

در هفته اول از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان تیم منتخب فارس در دیداری خارج از خانه به مصاف تیم راه یاب ملل سنندج می‌رود. دیدار رفت بین این دو تیم با نتیجه۲بر یک به نفع سنندجی ها پایان یافت.

نماینده فارس در یازده بازی گذشته خود۴پیروزی،یک تساوی و شش باخت را تجربه کرده است و با۱۳امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد.

تیم منتخب استان فارس تا کنون۸گل زده و۲۸گل دریافت کرده و تفاضل گل۲۰-این تیم نشان می دهد که نماینده فارس از خط دفاعی منسجمی برخوردار نیست و باید به شدت به فکر استحکام خط دفاعی خود باشد و برای سر و سامان دادن به وضعیت خود در نیم فصل دوم نیاز به جذب بازیکن و تقویت نیمکت ذخیره خود دارد.

در مقابل تیم راه یاب ملل سنندج قرار دارد که این تیم  در۱۱هفته گذشته۹پیروزی و دو باخت داشته و با۲۷امتیاز جایگاه چهارم جدول را به خود اختصاص داده است.

این تیم تا کنون۲۷گل زده،هشت گل دریافت کرده  و اختلاف امتیازش با صدر جدول۳امتیاز است. سنندجی ها به دلیل رقابت شانه به شانه ای که با تیم های رده اول تا سوم جدول دارند باید از فرصت های خود در نیم فصل دوم به خوبی بهره ببرند.راه یاب ملل سنندج برای جبران امتیازات از دست رفته و کم کردن فاصله خود با رقیبان به پیروزی پرگل در مقابل فارسی ها نیاز دارد.بنابراین تیم منتخب استان فارس در این هفته بازی سختی در پیش خواهد داشت.

در دیگر دیدارهای این هفته تیم شهرداری سیرجان  در ورزشگاه  تختی ‏این شهر در مقابل استقلال خوزستان قرار می گیرد.پارس جنوبیبه مصاف شهرداری بم  در ورزشگاه  شهید بهشتی ‏بوشهر ‏می رود.آذرخش تهرانمیزبان پالایش گاز ایلام در ورزشگاه عطر سیب است.تیم های ذوب آهن اصفهانو فولاد مبارکه سپاهان ‏اصفهان در ورزشگاه  بهرام عاطف ‏به پیکار با هم خواهند پرداخت.همیاری آذربایجان غربی مهمان تیم خیبر خرم آباد در ورزشگاه  تختی ‏است.

در پایان نیم فصل اول تیم شهرداری بم با۳۰امتیاز و تفاضل گل۴۰موفق شد عنوان قهرمانی را از آن خود کند. تیم های شهرداری سیرجان با۲۷امتیاز و تفاضل گل۴۲، سپاهان اصفهان با۲۷امتیاز و تفاضل گل۲۴هم در جایگاه دوم و سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال بانوان قرار دارند.

تیم آذرخش تهران با۱۰امتیاز و تفاضل گل۱۹-، همیاری آذربایجان غربی با۹امتیاز و تفاضل گل۱۴-، استقلال خوزستان با۳امتیاز  و تفاضل گل۲۵-و خیبر خرم‌آباد با۳امتیاز  و تفاضل گل۳۵-قعرنشینان جدول رده بندی امتیازات هستند

تیم منتخب فارس هفته اول را با شکست۲بر یک مقابل تیم راه‌یاب ملل سنندج آغاز کرد، در هفته دوم۲بر صفر از سد خیبر خرم‌آباد گذشت، هفته سوم یک بر صفر ذوب آهن اصفهان را شکست داد. این تیم در هفته چهارم۳بر صفر از پارس جنوبی بوشهر شکست خورد.

تیم منتخب فارس در هفته پنجم مقابل آذرخش تهران یک بر صفر پیروز شد، در هفته ششم مقابل شهرداری بم در حالی که۱۰بر صفر از حریف خود عقب بود بازی را نیمه تمام رها کرد  تا این دیدار با نتیجه۱۳بر صفر به نفع تیم شهرداری بم ثبت شود

این تیم در هفته هفتم۶بر صفر مغلوب سپاهان اصفهان شد. در هفته هشتم یک بر صفر از تیم همیاری آذربایجان غربی شکست خورد. در هفته نهم مقابل پالایش گاز ایلام به تساوی یک بر یک رسید و در هفته دهم مقابل استقلال خوزستان۳بر صفر پیروز شد. نماینده فارس در هفته یازدهم در دیدار مقابل شهرداری سیرجان با نتیجه۵بر صفر شکست خورد.

محدثه عباسی،راضیه احمدی،فاطمه امیری،هانیه رحیمی،سمیرا قایشه،شقایق نوری زاده،فاطمه صفا راستگو،فاطمه مزیدی،هانیه خداپرستی،مرجان اسدی،آزاده قمری،مژگان غفوری،مریم رحیمی،سمانه قایشه،نجمه لطیفی در ترکیب تیم منتخب استان فارس حضور دارند.همچنین پروانه کران خسروی به عنوان سرمربی و سمانه امیری به عنوان سرپرست، نماینده فارس را در این رقابت ها هدایت و همراهی می کنندبرای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها