هفته سوم دور برگشت لیگ برتر فوتسال بانوان؛پویندگان صنعت فجر شیرازبدنبال رو سفیدی برابر مشکی پوشان کد خبر : 1986 | تاریخ خبر:1396/10/19 | 2:42 PM

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز و به نقل از روزنامه تماشا سومین هفته از دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور ساعت۱۱روز جمعه۲۲دی ماه با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری خواهد شد.در چارچوب هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در سالن ورزشی پهلوانان نصیری به مصاف مشکی پوشان خراسان رضوی می‌رود. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه۴بر ۳به نفع شیرازی ها پایان یافت.

تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در۱۳بازی گذشته خود۵پیروزی،یک تساوی و۷باخت داشته و با کسب۱۶امتیاز در رده هفتم جدول دوازده تیمی قرار دارد.

تیم پویندگان صنعت فجر شیراز تاکنون۳۹گل زده و۴۵گل دریافت کرده است. این تیم نیم فصل  دوم را با دو پیروزی پیاپی آغاز نموده است بنابراین با روحیه مضاعف به مصاف تیم مشکی پوشان خراسان رضوی می رود.هر چند که پویندگان  شیراز موفق شد مشهدی ها را در دور رفت  با نتیجه۴بر۳شکست دهد اما با توجه به وضعیت خوب تیم مشکی پوشان در جدول رده بندی امتیازات این بازی از حساسیت بالایی برای شیرازی ها برخوردار است و شاگردان ستاره زارع باید با قوای بیشتر و خط دفاع منسجم تری در مقابل این تیم رده چهارمی جدول حاضر شوند.تیم مشکی پوشان خراسان رضوی در۱۳هفته گذشته۹پیروزی و۴باخت را تجربه کرده است و در حال حاضر با۲۷امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.   

تیم مشکی پوشان خراسان رضوی تاکنون۵۸گل زده و۴۱گل دریافت کرده است این تیم۱۰امتیاز با صدر جدول فاصله دارد.با توجه به شکستی که مشهدی ها در دور رفت مقابل پویندگان صنعت فجر متحمل شده اند بنابراین روز جمعه با آمادگی بالاتری برای جبران شکست خود راهی شیراز خواهند شد و در صورت پیروزی در این دیدار می توانند وضعیت خود را در جدول بهتر کنند.

در حال حاضر تیم‌های پالایش نفت آبادان با۳۷امتیاز و تفاضل گل۹۶صدرنشین جدول رده بندی امتیازات است. شرکت ملی حفاری اهواز با۳۴امتیاز و تفاضل گل۶۰جایگاه دوم جدول را به خود اختصاص داده است و دانشگاه آزاد تهران با۳۳امتیاز و تفاضل گل۸۸در رده سوم جدول قرار دارد.همچنین تیم های پیام نور سیرجان،استقلال ساری و بانوان البرز زنجان به ترتیب در جایگاه دهم تا دوازدهم جدول ایستاده اند.

در دیگر دیدارهای این هفته تیم نفت طلائیه تهران در سالن آتش نشانی رشت در مقابل تیم شهرداری رشت به میدان می رود.ملی حفاری اهواز میزبان بانوان البرز زنجان است.دانشگاه آزاد تهران به مصاف دختران کویر کرمان در سالن دانشگاه علوم تحقیقات تهران خواهد رفت.پالایش نفت آبادان میزبان پیام نور سیرجان در سالن۱۷شهریور است و استقلال ساری در سالن رسول حسینی پذیرای تیم صنعت مس رفسنجان خواهد بود.

تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در هفته نخست مقابل دانشگاه پیام نور سیرجان با نتیجه۲بر۳تن به شکست دادند، در هفته دوم مقابل مس رفسنجان با نتیجه۸بر یک مغلوب شدند.

این تیم در هفته سوم مقابل مشکی پوشان خراسان رضوی با نتیجه۴بر۳پیروز شد، در هفته چهارم مقابل شهرداری رشت۲بر یک مغلوب شد، در هفته پنجم۳بر۲از سد نفت طلائیه گذشت و در هفته ششم مقابل تیم استقلال ساری یک بر یک به تساوی رسید.

پویندگان صنعت فجر شیراز در هفته هفتم رقابت‌ها مقابل تیم پالایش نفت آبادان۶بر صفر بازی را به میهمان خود واگذار کردند. در هفته هشتم مقابل تیم دانشگاه آزاد تهران۳بر۲مغلوب شدند.

فجری‌ها در هفته نهم مقابل تیم ملی حفاری اهواز۵بر یک بازی را واگذار کردند. در هفته دهم مقابل بانوان البرز زنجان با نتیجه پرگل۱۲بر صفر پیروز شدند و در هفته یازدهم مقابل دختران کویر کرمان۷بر۲شکست خوردند. بانوان پویندگان صنعت فجر شیراز در هفته دوازدهم مقابل تیم پیام نور سیرجان۵بر۲پیروز شدند.این تیم در هفته سیزدهم صنعت مس رفسنجان را با نتیجه۵بر۳ شکست داد.

پرستو کهن،آسیه بهرامی،نیلوفر بکاحی،نیلوفر حسن پور،نیلوفر کونانی،فاطمه مظفری،الهام پاکدل،الهام عسگری،مرجان یوسفی،شبنم آزادی،سمانه رهسپار،فاطمه جاویدان ، سارا کلانتری،یلدا تاجیکی نژاد و هانیه فرهادی بازیکنان تیم پویندگان صنعت فجر را تشکیل می دهند. ستاره زارع و فرناز فیلی زاده کادر فنی این تیم در رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان هستند.
برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها