اردشیر حسن زاده :کربال از نظر ورزشی محروم است و باید مورد توجه قرار گیرد کد خبر : 1978 | تاریخ خبر:1396/10/17 | 12:59 PM

دهیاران روستاهای فشنگان و مهمان اباد کربال مشکلات این بخش را توضیح دادند

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز،اردشیر حسن زاده در دیدار با دهیاران دو روستای کربال از بخش زرقان گفت:کربال پس از خشکسالی های چند سال اخیر در این منطقه در شرایط سختی بسر می برد و باید در بخش های مختلف  و در تصمیم گیری ها در اولویت قرار بگیرد .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز اظهار داشت :این منطقه با بیش از سی روستا در بخش زرقان سهم زیادی در کشاورزی استان و حتی کشور داشت و ورزشکاران زیادی نیز حتی در سطح حرفه ای به کشور معرفی کرده است .

وی با اشاره به اهمیت  توجه بیشتر به این منطقه به منظور کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد شور و نشاط دوباره و افزایش  امید به زندگی با استفاده از ورزش ادامه داد:در اولین فرصت بازدیدی از منطقه صورت خواهد گرفت تا با کارشناسی بیشتر تصمیمات بهتری برای مردم خوب روستاهای کربال و فشنگان و مهمان آباد بگیریم .

در ادامه محمد زارع دهیار روستای فشنگان خطاب به اردشیر حسن زاده  اظهار داشت:مظمئنا دانش ، تجربه ورزشی  و آگاهی شما با توجه به مسئولیت های مختلف ورزشی (به خصوص در هیات ورزش های روستایی و  بازی های بومی محلی )  نسبت به مشکلات روستاییان کمک شایانی به ایجاد شور و نشاط برای این قشر خواهد کرد .

وی افزود :کمبود فضای ورزشی و تجهیزات و امکانات از مشکلات روستاییان است که با توجه به خشکسالی از بیکاری نیز رنج می برند ،ورزش می تواند کمک شایانی به برطرف کردن مشکلات روحی و جسمی آنها کند .

در ادامه نیز فضل الله کشاورز دهیار روستای مهمان اباد توضیحاتی درباره  مشکلات این روستا داد .برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها