لایحه مدیریت واحد ورزش شیراز به شورای شهر ارائه شد و توافقات لازم در این زمینه صورت گرفت کد خبر : 1972 | تاریخ خبر:1396/10/13 | 4:22 PM

در جلسه ای لایحه مدیریت واحد ورزش شیراز به شورای شهر ارائه شد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،رئیس اداره ورزش و و جوانان شهرستان شیراز در جلسه ای اختصاصی با رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای شهر به بحث و تبادل نطر درباره مشکلات و کمبود های ورزش  و جوانان و لایحه مدیریت واحد ورزش  شیراز با لیلا دودمان پرداخت .

در این جلسه که با دعوت اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز صورت گرفته بود عملکرد دو ماهه آبان و آذر ماه این اداره به تصویر در آمد و گزارش هایی از تیم های لیگی رشته های مختلفی شیراز در کشور ارائه شد .

اردشیر حسن زاده اظهار داشت :از تعامل بوجود آمده بین شورای شهر و اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز خوشحال هستیم ،چون این اتفاق کمک شایانی ب ورزش و جوانان خواهد کرد .

وی ادامه داد:امیدواریم با نگرش مثبت شورا و اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی این نهاد مشکلات مالی هیات های ورزشی کمتر شود و این هیات ها بتوانند در جهت نشاط و شادابی بیشتر جامعه گام های اساسی بردارند .

لیلا دومان نیز با عنوان اینکه ورزش در اولویت برنامه های وی قرار دارد ادامه داد:تصمیم و عزم من و همکارانمان در شورا  بر تسریع  اجرای این لایحه است ، امیدواریم بتوانیم حد اکثر مبلغ درخواستی و پیشنهادی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز را  بر طبق مصوبات شورای گذشته به هیات های ورزشی تزریق کنیم .


پس از این معاونین و کارشناسان اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز از لایحه تدوین شده برای مدیریت واحد ورزش شیراز دفاع کردند و به بیان گوشه ای از مشکلات موجود در ورزش پرداختند .برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها