آروزهای فوتبالی مردم فارس بر باد رفت کد خبر : 1969 | تاریخ خبر:1396/10/06 | 9:45 AM

تیمی که در نیم فصل اول به گواه کارشناسان با درخشش چند بازیکن خود توانست در بین پنج تیم اول لیگ دسته اول باشد، به نظر در نیم فصل دوم روزهای سختی را پشت سر بگذراد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،تیم فوتبال آینده سازان برق جدید فارس با اشتباهات مدیریتی  خود در شرایط سختی قرار گرفته است.

این تیم در اولین شوک سرمربی خود را از دست داد.
مهابادی در اقدامی که به نظر سهل انگاری در نوع نوشتن قرارداد  این مربی از سوی باشگاه به حساب می آمد از تیم جدا به نساجي مازندران پیوست.
هر چند در ابتدا این جدایی به دلیل اینکه آینده سازان برق جدید فارس بیشتر بر ستون درخشش و غیرت بازیکنان خود استوار بود    خیلی به چشم نیامد اما در ادامه روایت داستان طور دیگری شد.
اگر از نظر آماری بازی های تیم آینده سازان برق جدید فارس را در لیگ دسته اول  مرور کنید رد پای سه تا چهار  بازیکن در تمام گل ها به چشم می آید.
سعید خردمند و پوریا آريا کیا بازیکنان خط حمله تیم آینده سازان روی سرعت ذاتی و خلاقیت های فردی   هر کدام برای آینده سازان برق جدید فارس 5 گل به ثمر رساندند و شش گل دیگر را فیروز زاده روی ضربه کرنر و سیامک کوهنورد روی اشتباه مدافعان حریف  و نوری و شوریابی  به ثمر رساندند.
در درون دروازه این تیم مهرداد بشاگردی درخششی بی نظیر داشت و به حق بهترین دروازه بانی تمام دوران ورزشی خود را انجام داد ، سیو های این دروازه بان در یک بازی به بیش از تعداد انگشتان دست هم رسید،شهید بازی با بادران این تیم بهترین گواه حرف های ما باشد.
5 سیو عالی بشاگردی با دو اشتباه خط دفاعی بادران و گل های خردمند و ارایا همراه شد.
در کنار همه اینها نتایج خوب آینده سازان برق جدید فارس یک دلیل عمده و بزرگ به نام هوداران عمومی فوتبال شیراز و فارس داشت که با حضور در بازی های این تیم هر کاری برای تیم جدید فوتبال شیراز در لیگ دسته اول انجام دادند.
به نظر این هوادران به این تیم دل خوش کردند اما بر عکس اتفاقاتی که در حال نشان داده شدن است، آرزوهای انها را مدیران همین تیم به باد دادند.
بازیکنانی که بیشترین تاثیر را در پیروزی های  این تیم داشتند با اینکه برخی  رسانه های فارسی و روزنامه نگاران این استان پیش بینی کرده بودند از سوی باشگاه به تاراج گذاشته شوند از تیم رفتند.
نکته جالب صدور رضایتنامه آنها تنها برای باشگاه نساجي بود، در این مورد نکته‌ای که قابل درک بود اینکه مهابادی خود نیز می‌دانست دلیل عمده  نتایجی که در برق جدید گرفته درخشش بازیکنان این تیم در خطوط مختلف بوده است  او حالا بدنبال تمام ستون های تیم برق جدید فارس است و می‌داند سبک او تنها درخشش بازیکنان بوده است.
اینکه چه دلیلی دارد که این اتفاق برای برق جدید در حال رخ دادن است که رضایتنامه ها برای نساجي صادر می شود جای بحث دارد اما شما همین الان مسی از بارسا، دی بروین را سیتی، نیمار را از پاریس، سید جلال را از پرسپولیس ، جباروف را از استقلال بگیرید تا این نکته را درک کنید بازیکنان کلیدی و ستاره یک تیم چه نقشی در کسب امتیازات در یک دوره لیگ دارند.
با علم بر این موضوع که هر فرد فوتبالی بر آن اشراف دارد مدیران باشگاه برق جدید، آرزوهای مردم فارس برای داشتن تیمی در قاب لیگ برتر را بر باد دادند.
مدیرانی که همیشه دم از مردم داری زدند و آروزها و موفقیت  فوتبالی را  برای  همه دانستند و در برنامه های مختلف از نگاه کوچک مسئولین برای تقسیم موفقیت ها سخن گفتند، در ابتدا و میانه فصل در حالی که حامیان مختلف قصد حمایت از تیم داشتند و در قبال آن  خواستار کمی  سهم و جایگاه بیشتر شدند، حاضر نشدند این موفقیت را به خاطر مردم فارس و شیراز با دیگران تقسیم کنند و در ابتدا با وروش های نادرست درآمدزایی و  بعد  با مصاحبه های نادرست خود نگاه و نگرش ، یکی از تنها حامیان مالی خود در یکی دو سال اخیر، یعنی اداره کل ورزش و جوانان استان که زمینه ها و ظرفیت های خوبی از جمله پخش مستقیم تلویزیونی، کمک های نقدی و غیر نقدی، در اختیار قرار دادن بستر های در آمدزایی، خرید البسه و... را به  این موسسه منفی و شاید دور کرد.

اما بهتر است به این نکته اشاره شود این تیم بدنبال  مدعی ماندن در  لیگ یک نبود و کسب تنها ده امتیاز دیگر سقف کوتاه آروز های  انها برای مردم فارس بود.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها