هفته های ششم تا نهم لیگ دسته اول فوتسال / کامبک های رامک ​و روند رو به رشد بالان صنعت(عکس) کد خبر : 1963 | تاریخ خبر:1396/10/01 | 8:06 PM

بالان صنعت و رامک نمایندگان شیراز در این لیگ بودند که روزهای پر تنشی را پشت سر گذاشتند .
بخش اول )

با برگزاری رقابتهای هفته نهم لیگ دسته اول در گروه ب پرونده نیم فصل اول لیگ دسته اول فوتسالبا قهرمانی اهورای بهبهان بسته شد.

رقابتهای پرهیجان لیگ دسته اول فوتسال ایران به هفته نهم خود رسید. در این هفته هم مانند هفته قبل تیم های گروه الف به علت کمتر بودن تعداد تیمها به تعطیلات نیم فصل رفته بودند اما تیم های گروه ب در قالب ۴ دیدار به مصاف هم رفتند 

بالان صنعت و رامک نمایندگان شیراز در این لیگ بودند که روزهای پر تنشی را پشت سر گذاشتند .


در ادامه مروری از انتها به ابتدا به نتایج نمایندگان شیرازی لیگ دسته اول خواهیم داشت . در بخش اول با نتایج هفته هایششم تا نهم دو نماینده شیراز مروری خواهیم داشت به بخش دوم نیم فصل اول این تیم ها که در نهایت باعث شد 

(9)هفته نهم 

رامک شیراز ۳- اتحاد برنا ورامین ۳


در نخستین بازی هفته نهم تیم رامک شیراز پذیرای اتحاد ورامین بود. این بازی پرفراز و نشیب ترین بازی هفته بود. در نیمه اول این دیدار هر تیمی موفق به زدن یک گل شد اما با شروع نیمه دوم شاگردان تاجیک از میزبان خود پیش افتادند تا کار برای شاگردان برزگر مربی رامک که اوضاع خوبی در جدول رده بندی ندارند دشوارتر شود. اما رامکی ها مانند هفته های قبلی توانستند به بازی برگردند و با حمایت هوادارانشان به گل تساوی و بعد گل سوم برسند و از حریف پیشی بگیرند اما این پایان کار نبود و اتحادی ها که تمام امتیازات این فصلشان را در بازگشت به بازیهای باخته کسب کرده اند این باخت را هم جبران کردند و با زدن گل سوم کار را به تساوی کشاندند. در ادامه هم رامکی ها برای فرار از توقف خانگی هرچه زدند به در بسته خورد تا دو تیم به تساوی رضایت دهند.


(9) بالان صنعت شیراز ۷ – ساکاپخش سقز ۴

. در این دیدار مهیج و پرگل هم هیچ تیمی نتوانست در نیمه اول بر حریفش غلبه کند و دو تیم با تساوی دو بر دو به رختکن رفتند اما در شروع نیمه دوم و بعد از گذشته دقایقی طوفان چند دقیقه ای بالان صنعت به پا شد و این تیم توانست با زدن سه گل به تیمی که سخت گل می خورد در استانه بردی شیرین قرار گیرد. در ادامه یاران حاتم شریفی که چیزی برای از دست دادن نداشتند حمله کردند و توانستند اختلاف را کم کنند. اما حملات انتحاری تیم جوان ساکا فرصت را برای میزبان مهیا کرد تا با زدن گلهای بعدی بردی شیرین پرگل بدست اورده و شکستی سنگین را به تیم سقز تحمیل کند.

(8)هفته هشتم 

مبل کریمی البرز ۴ – رامک شیراز ۲

برای بسیاری از کارشناسان ورزشی نتیجه بازی رامک قعر نشین که میهمان مبل کریمی صدر نشین بود کاملا مشخص و قابل پیش بینی بود. البرزی ها با اجرای یک بازی منظم و تحت کنترل در طول بازی توانستند از ترکیب جوان و کم تجربه تیم رامک که از بازیکنان جوانان و امید در کنار بزرگسالانش بهره می برد استفاده کرده ودر نیمه اول با دو گل احمدی به رختکن بروند. اما رامکی ها پتانسیل های خود را در نیمه دوم به نمایش گذاشتند. تا دقایق انتهایی این نیمه هیچ توپی از دروازه رامک عبور نکرد و جعفری و شرافت یکی پس از دیگری گل های خورده را جبران کردند تا شاگردان برزگر در استانه کسب امتیاز از صدرنشین قرار بگیرند اما اشتباهاته عجیب و فشار حریف موجب شد در سه دقیقه انتهایی با اشتباهات عجیب رامکی ها گل های مبل وارد دروازه این تیم شد تا سه امتیاز و جایگاه صدر نشینی از دست رفته را مجددا برای مبل کریمی تضمین کنند. با این سه امتیاز مبل همچنان صدرنشین گروه باقی ماند.

(8)پیمان شاهرود ۵ – بالان صنعت شیراز ۳


گلزنان: محمد علی هدایتی ۲ و امیر نادعلی ۲ و مصطفی دهقانی ( پیمان)، محمد قاسمی و مسعود فلاحی و محمد دهخدایی ( بالان صنعت )


دلر هفته 8 پیمان شاهرود میزبان بالان صنعت شیراز بود. شاگردان خرم که تصمیم گرفته بودند یک روز طوفانی را برای شیرازی ها بسازند حملات خود را از همان دقایق اول روی دروازه بالان صنعت آغاز کردند که حاصل آن دو گل در نیمه اول بود. نیمه دوم را شیرازی ها خوب شروع کردند و توانستند یکی از گل های خورده را جبران کنند اما در ادامه تماشاگران شاهد یک بازی چالشی و پر گل بودند که در نهایت این پیمان شاهرود بود که توانست با پنج گل از سد بالان صنعت شیراز گذشته و خود را از قعر جدول جدا کند.

در پایان هفته هشتم بالان صنعت 5با 10امتیاز و رامک با 5 امتیاز در جایگاه نهم جدول بود 


*(7)هفته هفتم 

بالان صنعت شیراز ۵ – ۲ اتحادبرنا ورامین

بالان صنعت شیراز برای فرار از نیمه پائین جدول و قرار گرفتن در کمر جدول گروه ب نیاز مبرم به سه امتیاز خانگی داشت.در همان دقایق ابتدایی شیرازی ها به گل دست یافتند و بازی برتر خود را به حریف دیکته کردند.اتحاد برنا نیز چشم به ضدحملات داشت و می خواست با حداقل امتیاز از زمین خارج شود.بازی با نتیجه دو بر صفر در نیمه اول به پایان رسید.با آغاز نیمه دوم و ترس از برگشت های فوق العاده ورامین به بازی بالانی ها را هوشیار کرده بود و توانستند در نهاین با نتیجه پنج بر دو حریف را از پیش رو بردارند و در منطقه آرام قرار بگیرند

. رامک شیراز ۰ – ۶ رعدپدافند مشهد*

در یکی دیگر از دیدارهای گروه ب رامک باید به مصاف رعد مشهد مدعی می رفت.رعدی ها که با جذب چند بازیکن با تجربه می خواهند از گروه خود صعود کنند،بسیار خوب بازی را آغاز کردند.گل دقایق ابتدایی برای رعد برنامه تیم رامک را بر هم ریخت.بازی احساسی شیرازی ها و میدان داری از سوی مشهدی ها باعث شد تا نیمه اول با نتیجه سه بر صفر به پایان برسد.با شروع نیمه دوم و صحبت های مربیان بازهم رامک دست به حمله زد و به در بسته برخورد و سیستم پاورپلی نیز برای رامک چاره ساز نشد تا این تیم شکست سنگینی را تجربه کند و در انتهای جدول با چهار امتیاز قرار بگیرد.رعد مشهد نیز با پیروزی در این دیدار توانست به فاصله دو امتیازی تا صدر جدول قرار بگیرد

اهورا بهبهان ۴ – ۰ رامک شیراز

در تقابل دو تیم بهبهانی و شیرازی، بهبهانی ها موفق شدند از جایگاه دومی خود دفاع کنند. اهورا که در نیمه نخست بازی فقط یک گل به ثمر رسانده بود توانست با سه گل دیگر سه امتیاز بازی را کسب و جایگاه خود را در رده دوم جدول حفظ نماید.

مبل کریمی البرز ۴ – ۳ بالان صنعت شیرازتیم مبل کریمی البرز در اولین دیدار هفته ششم لیگ دسته اول و از گروه ب توانست با پیروزی نزدیک چهار بر سه بالان صنعت شیراز را شکست دهد.

این دیدار که به میزبانی کرجی ها برگزار گردید،بسیار مهم و حیاتی بود چرا که توانستند در کورس بالانشین ها باقی بمانند

ادامه دارد...
برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها