توانا رئیس هاست ژیمناستیک :شهرداری ها سهم زیادی در ورزش جوامع مختلف دارند کد خبر : 1938 | تاریخ خبر:1396/09/22 | 7:07 PM


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز رئیس هیات ژیمناستیک استان فارس در  نشست روسای هیات های ورزشی در شورای شهر با اظهار خوشحالی نسبت به برگزاری این جلسه که بی نظیر بوده و تاکنون انجام نشده بوده است گفت :با توجه به اثر بخشی ورزش و دامنه وسیع فعالیت های آن سازمان های مختلف در چارت سازمانی خود  مدیریت ‌ تربیت بدنی را گنجانده اند.
توانا ادامه داد :با توجه به عضویت من در کنفدراسیون ژیمناستیک اسیا و حضور در مسابقات مختلف، در جلساتی که حضور پیدا می‌کنیم شاهد حضور شهردار شهر های مختلف در برنامه ها هستیم و شهرداری ها سهم زیادی در ورزش جوامع مختلف دارند که ور شیراز نیز باید به این سمت حرکت شود.
وی با ابراز ناراحتی از رفتار شورای های شهر نسبت به ورزشکاران و فعالان ورزشی در گذشته گفت : برخی رشته ها محروم هستند و برای مثال یک  مربی ژیمناستیک باید 300 سال حقوق بگیرد تا به اندازه یکی از ورزشکاران رشته ای خاص در یک فصل حقوق دریافت کرده باشد.
در دور گذشته که کیخا قرار بود به مجارستان اعزام شود از طرف شورایک میلیون تومان به این ورزشگاه  داده شد. که علاوه بر اینکه رقمی  ناچیز محسوب می شود، آن را برای اعزام یک تیم 14 نفری همراه با سرمربی  مقایسه کنید، یا اینکه بیش‌از 80 ورزشکار در  آخرین مسابقه رشته ترامپولین کشور که در شیراز برگزار شد حاضر بودند که تمام هزینه های بر عهده هیات  است  شما به این فکر کنید چه فشاری بر رشته های مختلف  وارد می‌کند.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها