کاووس عباسی رئیس هیات فوتبال شیراز:جرا بیش از 40 شهرداری تیمداری می‌کنند اما شهرداری شیراز نمی تواند؟ کد خبر : 1937 | تاریخ خبر:1396/09/22 | 7:01 PM

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،رئیس هیات فوتبال شهرستان شیراز در جلسه  ای که در کمسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای شهر  با حضور روسای هیات های ورزشی برگزار شد  گفت :امیدواریم با هماهنگی که در شورای جدید شهر شیراز وجود دارد تفکر بیشتری در بخش ورزش وجود داشته باشد  و به تعاملات دو طرفه ی خوبی در  مسیر  حمایت از ورزش برسیم.
عباسی ادامه داد :فوتبال به این دلیل مورد توجه و حمایت  بیشتری قرار گرفته است که مخاطبان و جذابیت بیشتری دارد.
فرزندان بیشتر روسای هیات هایی که در جلسه حاضرند د ر فوتبال فعالیت دارند، برای مثال در بازی اخیر آینده سازان برق جدید فارس نزدیک به شش هزار نفر ایستاده مسابفه این تیم را تماشا می‌کردند.
وی ادامه داد:حال جای  سوال است آیا  ظرفیتی اینچنینی نیاز به حمایت ندارد، در جامعه ای که با مشکلات زیادی روبروست و مردم آن غمگین و افسرده هستند نیاز به ابزاری برای شادی و نشاط اجتماعی دارد که فوتبال یکی از بزرگترین سلاح های ممکن است.
فوتبال در مسیر سیاسی و اقتصادی نیز تاثیر ات بالایی دارد، شما ببینید یک مسابقه فوتبال در حافظیه برای چند نفر در آمدزایی می‌کند ،اگر تیمی از شیراز لیگ برتری شود علاوه بر هیجان و نشاطی که می‌آفریند چند نفر را درگیر خود می‌کند و تاثیرات مثبت اقتصادی و روانی بر جای می گذارد و جلوی  بسیاری از ناهنجاری ها و بزهکاری ها را در زمان مسابقه می‌گیرد.
رئیس هیات فوتبال گفت :ما برای مقابله به مثل با شورا و شهرداری اینجا نيستيم ، آما چرا بیش از 40 شهرداری تیمداری می‌کنند اما شهرداری شیراز نمی تواند؟ آیا ما از کشوری دیگر هستیم که قوانین برای ما لحاظ می شود ؟
شما بازی های گذشته ای که در لیگ برتر در شیراز انجام می شد را اگر رصد کنید،خواهید دید که برای  بیش از سیصد نفر در پارک کناری ورزشگاه حافظیه درآمدزایی داشته است!برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها